MKP 0.27 uF indukčná varná doska kondenzátora 0.27 uF J630 1200V

€4.14


Robiť všimnite si, že 'nadpis' tento výpis obsahuje rôzne modely je ponúknuť viac možností. To si vybrať žiaduce, aby jeden v & ľavej správu, keď budete pozrite sa pecify, ktoré modle you 'd like!!!!!!!!!!!!

Ako by sme predávajúci oddávať ponúka tie najlepšie produkty a služby. Chápeme, niekedy máte problém s nákupom, ale nech to je aj obe prosím veríme, že sme vám vyskúšať to najlepšie, aby ste spokojní Spravodlivé a Objektívne spätnú väzbu, je veľmi DÔLEŽITÉ, aby sa naša povesť a my 'l l byť veľmi vďační, ak nás môžete kontaktovať pred brigády, Negatívny/Neutrálne spätnú väzbu. Nech' s spolupracovať olve problém pri najbližšej pohodlie.

obrovská

1. - Jeden rok záruka .

2. - V prípade, že položka je chybný po prijatí by to malo byť do 7 dní od dátumu doručenia pre výmenu za novú (Kupujúci by sa mali vrátiť všetky pôvodnom a nepoškodenom položky v rámci re - predajného stavu).

3. - Dodávame zdarma oprava služieb do jedného roka od zakúpenia prvého 1 mesiac sa Budeme venovať jeden spôsob, ako náklady na dopravu (od nás pre umiestnenie). Po 1 mesiaci kúpy kupujúcemu musieť zaplatiť dva spôsoby, ako náklady na dopravu.

4. - Ten, dostaneme vrátený tovar zašleme vymeniť tie späť hneď ako je to možné.

5. - Naše obrie sa nevzťahuje na výrobky, ktoré sú fyzicky alebo v rámci OSN - normálnych prevádzkových podmienok v dôsledku nesprávneho používania alebo nesprávnej inštalácie na diely.

Platby

1. - obaja, oba, Prosím, uistite sa, že váš platobný účet je k dispozícii skôr, než vám cenovú ponuku na položku.

2. - Všetky platby by mali byť zúčtované do 7 dní) po prijatí položky. Ak ste naozaj mať ťažkosti pri platení položku urobiť, obráťte sa na nás po prvé, nie sme olve to.

3. - Ak máte akékoľvek špeciálne žiadosť o podrobnostiach položky oboch oboch prosím, zanechajte poznámky vo vašej objednávke.

Zásielky

1. - Môžeme loď výrobky všetky vo svete.

2. - DHL, FedEx TNT UPS EMS Čína Príspevok Hong Post sú všetky k dispozícii.

3. - Tovar vám bude zaslané s 3 dní po identifikátorov platby.

4. - obaja, oba, Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa a kontaktné telefónne číslo je správne, keď vám cenovú ponuku na položku.

5. - Môžete sledovať situáciu vášho produktu na webovej stránke po ich dodávaný.

Dovoz Daní alebo Ciel

1. - Dovozného cla, daní a iných skôr sa stalo vo vašej strane nie sú zahrnuté v cene položky. Tieto zdroje sú opatrené kupujúcim.

2. - obaja, obaja sa Prosím informujte u vás krajine?S Colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom.

3. - urobiť potvrdil podrobné informácie o doručení faktúry. Napríklad, ako muc ryža, mali by sme písať o nákladového listu, faktúry alebo ako popisujú položku, atď...

spätná väzba

1. - Ako vaša spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Ďakujeme za váš čas.

2. - Náš program opustí späť rovnaké spätnú väzbu, aby vás po pozitívnej spätnej väzby.

3. - obaja, oba, Prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby budeme snažiť v našich silách olve na problémy.

Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu a máte pekný deň!

Štítky: vanxy kondenzátor mkp x2, kondenzátory mkp x2, zakrivené indukčnej varnej doske, mkp, mkp 1uf, kondenzátor mkp x2, kolo indukčnej varnej doske, m510, kondenzátor rezonančná, kondenzátor mkp.


( 5 Hodnotenie )

Počet