2 ks/1Pair Nové Cosplay Kontaktné Šošovky Ročné Halloween Kozmetické Farebné Kontaktné Šošovky Krásne Žiaka Pre Oči Cosplay

€3.30


O Priemer

①MY01,MY03,MY04,MY08,MY14,MY16,MY18,MY22,MY31,MY31 , Priemer:14.5 mm ② MY11, Priemer:14.0 mm ③MY26, Priemer:14.2 mm

Package Zahrnuté:

①1 pár(2ks), Kontaktné šošovky, ② Zadarmo Objektív prípade

O NÁS

Kupujúci Otázky A Odpovede:

1.Ako na objednávku, ak chcem kúpiť rôznych farieb v rovnakom poradí? -Pridať sa samostatne do nákupného košíka a kombinovať platby 2.Tieto šošovky majú predpis? -Nie,to je Non-predpis šošovky 3.Ako dlho si tieto šošovky naposledy? -1 rok 4.Koľko kontaktov prísť v bloku? -Dva objektívy sú balené v jednej krabici. 5.Si veľkoobchodné objednávky? -Áno, sme robili.Veľkoobchod zákazníkom využiť vyššie zľavy 6.Čo odporúčate pre prirodzený vzhľad kontaktné šošovky? -Pre svetlé oči:Ak chcete experimentovať s rôznymi farba očí zatiaľ čo stále hľadá prirodzené, môžete si vybrať kontaktné šošovky v šedej alebo zelenej, napríklad, ak je vaša prirodzená farba očí je modrá;Ak chcete zmeniť svoj vzhľad, ale v jemnejší spôsob, ako môžete vybrať príslušenstvo odtieň, ktorý definuje hrany vášho iris a prehlbuje svoju prirodzenú farbu. 7.Koľko odhaduje dní bude moja objednávka prijať, aby sa sem dostali? -Pre NÁS určite:o 15-25 dní -Pre väčšinu krajín:o 30-60 dní -Pre odľahlé oblasti:o 90 dní 8.Výrobok, ktorý nie je prijatý na dlhú dobu? -Ak nechcete prijímať objednávky v čase doručenia, prosím, kontaktujte nás a my vám vrátenie peňazí alebo odoslať na vás.

Pozornosť Pre Ruských Zákazníkov:

-Vyplňte prosím vaše celé meno a správnu adresu.Inak váš balík bude pravdepodobne budú vrátené!

Upozornenie Pre Zákazníkov V Brazílii:

-Prosím, pridajte CPF vašej objednávky je príjemca v objednávke poznámka: pri objekte objednávka vyexpedovaná z Brazílie, pretože prepravná spoločnosť potrebuje CPF zariadiť zásielky. Vďaka za pochopenie a spoluprácu.

O spätnú väzbu

-Vaša spokojnosť je veľmi dôležité, aby nás,Ak nám poskytnete, päť-hviezdičkový chvály, poskytneme vám kupón

Štítky: farebné kontaktné šošovky, šošovky, nia cosplay kontakty, 1 kontaktné šošovky, veľké čierne kontaktné šošovky, nastaviť kontaktné šošovky, farby kontaktných šošoviek, egypt lentes, 1 day acuvue kontakty, naruto sharingan.


( 4 Hodnotenie )

Počet