Starý Telefón/pulz-na-dual Tone Converter Podporuje Európskych, Amerických a Japonských Telefóny Medzinárodnej Vylepšená Verzia

€22.83


modname=ckeditor Tento prevodník je medzinárodná verzia DIALOR2. To je impulz signálu, audio signál prevodníka osobitne navrhnuté pre dial-typ staré telefóny. S týmto converter, váš starý telefón možno previesť do pôvodného impulzu signál do dual-tone multi-frequency) signálu. Vytáčané číslo do vášho telefónu môže byť uznaná moderné výmeny na dosiahnutie účelu zoznamu. Týmto spôsobom, váš mobilný telefón nie je len použiť ako dekoráciu, ale starý telefón nastaviť pred dvadsiatimi rokmi, možno použiť v každodennom živote. To je vhodné najmä pre používateľov, ktorí nie sú podporované v pulzná voľba signál starého dial telephone, ktorý je vhodný predovšetkým pre užívateľov, ktorí zadajte siete alebo optické vlákno. Vylepšená verzia môžu byť použité na štandardné miestne telefónne linky a vlákniny alebo sieťový adaptér linky, ako aj na osobné vymieňať riadky. Môžete vytočiť # * čísla. Uľahčiť automatickú hlasovú komunikáciu. Tam je "opakovanie" funkciu. Jednoduchá inštalácia a použitie, nie je potrebné rozoberať ani upravovať telefón. Stačí pripojiť 2 vodiče z telefónu na určený terminálu a zapojte crystal vedúci telefónnu linku chcete používať; pozrite si obrázok nižšie pre kabeláž;

Po pripojení riadok podľa uvedeného obrázku, po zdvíhacia rukoväť telefón, kontrolka prevodníka svieti (ak indikátor nesvieti, prosím pozrite obrázok nižšie vymeniť dve pripojenia L1 a L2), môžete volať; počul som, že rovnaké dva-tón signál zvuk ako moderné tlačidlo telefón.

Vezmite prosím na vedomie: ak dial dial je stlačené, indikátor by nemal byť v; inak, tam je problém s telefónom! Volacích postup je rovnaký ako rýchlej zvyky starých telefónov; Opakovanie spôsob: oznamovací 1 a počkajte asi jednu sekundu, potom uvoľnite tlačidlo dial pad; to je "opakovanie"; Vytočte * # metóda: dial 2 a počkajte asi jednu sekundu, potom uvoľnite tlačidlo dial; obe dial * rovnakým spôsobom, voľba 3 znamená, voľba #.

Štítky: barbour, čučoriedka rastlín, pulz tón telefón, ježiš telefón, fľaša zmizne magický trik, tv, JAPONSKO, dtmf, imx290 sony, prevodník impulzov.


( 2 Hodnotenie )

Počet