12 Vibračné Vzory Vibračné Vajíčka-Pelepas Sexuálne Hračky Lekárskeho Silikónu Nositeľné Pánty Vibrátory Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Nohavičky

€13.41


Nositeľné Pánty Vibrátor s Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Nohavičky Vibrujúce Vajíčka-Pelepas 12 Vibračných Vzorcov Lekárskeho Silikónu Nepremokavé Neviditeľné Klitorálny Stimulátor Sexuálne Hračky pre Ženy, Páry

Súkromné Balenie a záruk: Naše všetkých dospelých, sexuálne hračky bude doručená v diskrétnom balení a berieme vašich osobných údajov veľmi vážne. A nikto vedieť, čo sa vo vnútri. To je najlepší darček pre seba alebo priateľmi !A máme aj 30 dni bez sporu peniaze späť záruka. Ak máte nejaký problém o to, prosím, neváhajte a kontaktujte nás.Budeme riešiť to na prvý raz.

Lekársky Silikón+non-jedovaté ABS & 100% Vodotesný: môžete vychutnať slobodu pomocou nositeľné pánty vibrátor v vaňa, sprcha, vírivka. Vyrobené z prvotriedneho silikónu, ktorý je mäkké, pohodlné, bezpečné a netoxické, môžu byť použité s dôverou

Whisper-celkom & Neviditeľné Nosenie: Jednoducho povedané klitorálny vibrátor v blízkosti vaše citlivé oblasti vo vnútri pánty pre presné klitorálny stimulácia na ulici, v úrade, možno v kine,nech váš partner ovládanie diaľkové,zažijete náhle neočakávané vzrušenie kedykoľvek a kdekoľvek. Tichou vibrácie nebude počul niekto okolo vás, takže si môžete vychutnať diskrétne stimulácia dobrodružstvo kdekoľvek, ak chcete.

Wireless Remote Control: diaľkové ovládanie nie je potrebné nabíjať alebo dať AAA batérie. je to viac pohodlia ako iné podobné produkty. Dajú ovládať až 15 metrov pre vzrušujúce hrať, dobre sa nosí nohavičky vibrátor poskytuje väčšie pohodlie pre vás a vášho partnera, priniesť rôzne sexuálne potešenie,posielať prudko novú úroveň radosť si nikdy vedel, že neexistuje, a nech sa váš orgazmus nielen do spálne.

Super Výkonný Multi-vibrácie: Naše Klitorálny Vibrátor cyklus cez 12 vibrácií modely pomocou ergonomický ovládač.Multi-vibrácie vám silnejšie pocity a pomôže vám dosiahnuť vaše vyvrcholenie ľahšie. To bude maximalizovať vaše sexuálne potešenie a aby masturbácia viac zábavy ako kedykoľvek predtým! Popis produktu

Prečo si vybrať naše nositeľné pánty vibrátor?

Naše nositeľné pánty vibartor je multi-účel a ergonomické zaoblený dizajn, je to perfektné a jednoduché na dotyk a stimulovať klitorálny pre ženy a prinesie sami k orgazmu v neuveriteľnými spôsobmi. To môže oslobodiť vás alebo vaše parter sexuálne represie a zlepšiť tvoje sexuality.

Naše pánty atmosféra vyrobené z poistného lekárske triedy tela-bezpečný silikón. 100% vodotesný, ľahko sa čistí. to prísť s diaľkovým ovládaním,pohodlie pre vás, alebo vášho partnera.Až do 15 metrov rozsah, môžete ovládať jeden alebo viac pánty vibe pomocou jedného diaľkového ovládania.

Naše mini neviditeľné nositeľné vibrátor môže byť jednoduché použitie, skladovanie a prepravu, môžete si vychutnať svoju vášeň všade.

Špecifikácie Produktu:

Názov Produktu:Prenosné Pánty Vibrátor

Materiál: Superior Lekárskeho Silikónu + ABS

Motor:12 Vibračné Módy

Funkcia: Oslobodzujúce sexuálneho útlaku a zlepšenie sexuality

Oblek pre: Obsadené Dámy a Full-time Gazdinka

Nepremokavé Úroveň: 100% Nepremokavé

Čas nabíjania: 2 hodiny

Pracovná Hlučnosť: <50 db

Farba: Ružová alebo Fialová

Teplé Tipy:

1.Čisté pred a po každom použití klitorálny stimulátor. Obchod, keď je suchý.

2.Nepoužívajte nositeľné pánty vibrátor pri nabíjaní.

3.Pomocou doba závisí na nastavenie napájania.

4.Toto vibračné vajíčka je osobné použitie položky. Pre vaše zdravie, odporúča sa miešať ju s ostatnými.

Balík Obsahuje:

1 x Nositeľné Pánty Vibrátor

1 x Používateľská Manuel

1 x Diaľkové Ovládanie

1 x Nabíjací Kábel

24-Hodinový Servis: Ak máte akékoľvek otázky o nositeľné vibrátor, prosím, neváhajte nás kontaktovať a my vám veľmi radi pomôžu.

Štítky: produkt sex shop, muž bdsm, moje sexuálne hračky, lekárske istrument, sex hračky, remote controll vibračné vajíčko, veľké bezdrôtový vibrátor vajíčko na diaľkové ovládanie, sex, muži bezdrôtový vajcia vibrátor, bezdrôtové diaľkové ovládanie vibračné nohavičky vibrátor.


( 1 Hodnotenie )

Počet