Kovové DND Kocky Nastaviť 7pcs/set Mini RPG Hra Kocky Rôznych Bronz Malé Digitálne Polyhedron Kocky

€4.83


Tento kocky súbor malú veľkosť , je to mini štýl . Teraz sme odoslať položku s handričkou Úložný vak, ktoré sa Vzťahujú na zber, darčeky pre osobné použitie. Pretože svetlo, tam môže byť trochu Farebný rozdiel. Prosím pochopiť. Ďakujem. Veľkosť a Hmotnosť: 1*D4 Strane dĺžka 15mm, 1*D6 Stranou dĺžky 10 mm 1*D8 Strane dĺžka 11 mm 1*D10(0-9) Stranou dĺžky 10 mm 1*D10(00-90) Stranou dĺžky 10 mm 1*D12 Strana dĺžku 5mm 1*D20 Strane dĺžka 8 mm Po-predajný servis: 1. Po prevzatí tovaru, ak ste spokojní s našimi výrobkami, dúfam, že si môžete nechať nám päť-hviezdičkový spätnú väzbu. 2. Po prevzatí tovaru, ak je nejaký problém s výrobkom, môžete nás kontaktovať na prvý raz. Zaviazali sme sa k riešeniu je pre vás. Nebudeme nech máte akúkoľvek stratu.

3. Ak ste nedostali balík na konci objednávky ochrany času, prosím, nebojte sa, kontaktujte nás, budeme sa snažiť vyriešiť to pre vás. Nebudeme nech máte akúkoľvek stratu.

Štítky: malé kocky, kocky metal set, pôvodné rpg kocky, mosadz kocky, kocky dnd, kocky rpg, egypt dnd dice set, kocka kovové kocky, dice set, karta mtg.


( 1 Hodnotenie )

Počet