Neewer 77-Palcový Statív, Fotoaparát, Statív pre DSLR, 2-v-1 Kompaktný Hliníkový Statív Monopod s 360-Stupňový Loptu Hlavou, 2 Centrum Os

€39.03


Neewer 77-Palcový Statív, Fotoaparát, Statív pre DSLR, 2-v-1 Kompaktný Hliníkový Statív Monopod s 360-Stupňový Loptu Hlavou, 2 Centrum Os, QR Doska a 8 Kilogramov Nákladu na Cestovať a Pracovať, Cestovná Taška Zahrnuté

UPOZORNENIE: Kamera nie je súčasťou dodávky.

Vyrobené z Hliníkovej Zliatiny s pevná a odolná konštrukcia.

Výška statívu je nastaviteľná od 24-77 palcov, a sklopiť do 19 palcov kompaktné uskladnenie veľkosť a 3.53 libier čistá hmotnosť pre jednoduchú prepravu.

Na hodoch-zámky systém je jednoduchšie a rýchlejšie, nastavte výšku, takže môžete rozšíriť alebo zasunúť statív v sekundách.

QR doska so štandardnými 1/4-palcový skrutku namontujte pre rýchle spojenia s kamerou a je kompatibilný s takmer všetkými ZRKADLOVKY, ako sú Canon, Nikon, Sony, Samsung, Olympus, Panasonic, Pentax a pod.

Špeciálne navrhnutý loptu hlavou sa dá otáčať o 360°, ktoré vám umožní dostať perfektné strieľanie uhol vytvoriť úžasné panorámy a objavovať rôzne krásu. 360 stupeň flexibilné sfére dizajn, ktorý je viac ľahké pre kino zábery ako pan, tilt, a pan-tilt v rovnakom čase.

3-polohy nastavenia uhla systém ponúka 3 alternatívne uhly, ktoré vám poskytnú najlepšie uhol a pozície s flexibilné a presné nastavenie. To vám umožní strieľať v úzkych priestoroch alebo na nerovnom teréne pre rôzne streľba scenáre.

Obrátený snímania umožňuje statický záber krajiny od nízky uhol, ako jazero povrchu a ideálny pre makro fotografovanie.

S hmotnosť hák na spodnej časti centra stĺpci, môžete zavesiť extra váhu ďalšie stability, ktoré je bezpečnejšie pre fotografovanie.

Protišmykové gumové nožičky zabezpečujú, že statív je stabilná na povrchu.

Špecifikácie:

Materiál: Hliníková Zliatina

Zložené Výška: 19 palcov/ 48 cm

Min. Statív Výška: 24-77 palcov/ 61-197 cm

Max. Nosnosť: 8 kg/17.6 libier

Monopod Výška: 35-70 palcov/89-178 cm

Guľa Priemer: 36 milimetrov

Nohu Oddiel: 4

Noha Zámok Typ: Flip-na Zámku

Statív Hmotnosť: 1.6 kg/ 3.53 libier

1x Statív (s loptou hlavou)

1x Taška na Prenášanie

Štítky: šport tech, statív, fotoaparát na statív, loptu hlavou statív, led neewer, andoer statív, induro statív hlavu, pre telefón, statív, bexin statív, manfrotto.


( 1 Hodnotenie )

Počet