Vysoko kvalitný 25mm / 1ihch cestovné čierna pohon, 12V lineárny motor vodič Maximálne zaťaženie 3500N /350KGS / 770LBS black lineárne jednotky

€40.11


--Input: 12/24/36/48V DC.

--Zdvih Dĺžka: 1"/ 25 mm (Dĺžky Predĺženia).

--Nosnosť: 770LBS/ 3500N/ 350KGS.

--Otáčky bez Zaťaženia: 8 mm/s.

--Montážny Otvor Veľkosti: 8.2 mm.

--Mini Nainštalovať Dĺžka: 120+Stroke=145mm.

--Max Nainštalovať Dĺžka: 120+StrokeX2=170 mm.

--Limit Prepínače: Vstavaný (Nie Nastaviteľné).

Akceptujeme platbu do Úschovy,Mastercard/Visa/Western Union/Kreditnej karty, alebo akékoľvek iné platby prijaté www.tantra-egypt.sk, Viazaný je vždy chrániť vaše peniaze.To je Jednoduché, rýchle a bezpečné.

Medzinárodné kupujúci prosím, pozorne si prečítajte:

1) z Dovozného cla, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo prepravné poplatky, tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti .

2) Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou.

Snažíme sa uspokojiť všetky naše potreby zákazníka a snažíme sa poskytovať čo najlepšie služby a zážitok z nakupovania s nami. Sme pyšní na produkty, ktoré predávame, spokojnosť zákazníka je našou prioritou číslo jeden. Venujeme sa zapojiť do tvorby spoľahlivý, bezpečný a pozitívne online nakupovanie skúsenosti. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom obohacujúca skúsenosť, a zabezpečiť, že sú úplne spokojní s produktom a služieb, ktoré dostanú.

1.Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správna,podporujeme zásielky Čína Príspevok, Hongkong Post, Fedex, EMS, DHL, UPS, TNT.

2.Telefónne číslo je potrebné s vašej objednávky.

3. Dodacia lehota sa pohybuje v závislosti od polohy a poštovné agent sa rozhodnete, sledovacie číslo je k dispozícii.

4. Ponúkame drop shipping, stačí napísať adresu svojho zákazníci s objednávkou alebo Obchodný Manažér.

snažíme sa o 100% spokojnosť zákazníka!

Ak ste spokojní s našimi službami, prosím zanechať päť hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu a zanechajte nám pozitívne hodnotenie ohlasy. Náš systém vám automaticky urobiť to isté pre teba.

Ak nie ste spokojní s položkami ste si objednali, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, dáme vám o uspokojivú odpoveď, Ďakujem vám veľmi pekne!

Robíme všetko, aby sme zaručili vašu spokojnosť pri každej objednávke, ak nie ste spokojní s tovarom, môžeme ponúknuť vrátenie peňazí v 7days po doručení balíka v pôvodnom stave, okrem poštovné a manipulačné poplatky.

Adresa na pozemok nie je naše, to je poštár adresu. Takže, prosím, nenechajte loď na túto adresu. Prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu, než sa vrátiť ho, inak nemôžeme získať pozemok, ktorý ste vrátili a budeme sa nemusíte akceptovať vrátenie požiadal.

prosím, povedzte nám, čo je najlepšie ceny pre vás na deklarované hodnoty balík, takže si môžete avoice platiť vysoké dane.

pokiaľ vieme , FRANCÚZSKO a TURECKO majú prísne import politiky. takže, ak váš balík je ísť do tých krajín, musíte veľmi oboznámení s politikou a povedzte nám, čo je najlepšie.

ak ste z Brazílie, musíte poskytnúť svoje CPF ČÍSLO(DAŇOVÉ ČÍSLO) k nám.

ak sa nemôžete dostať balík z dôvodu politiky vo vašej krajine, nebudeme mať stratené . dúfam, že ste porozumeli, ďakujem !

Štítky: actuat lineárne, 25 mm motor, 12v linear actuator vodotesné diaľkové ovládanie, lineal servomotora 12v, 50w 24v dc motor, motorová jednotka 50w, priamy pohon elektromotora, veľké motorových vodič, epson 1390 atrament čerpadla, diy mini linear actuator.


( 0 Hodnotenie )

Počet